Z życia przedszkola

Z życia przedszkola

Chłopiec demonstruje jak udzielić pierwszej pomocy w razie zakrztuszenia.

Przedszkolaki brały udział w zajęciach z pierwszej pomocy

16.02.2024 r. Biedronki i część grupy Jeżyków brały udział w zajęciach Pomagamy - Dobro Wraca, które odbyły się w Bibliotece. Uczestnicy dowiedzieli się jak udzielić pierwszej pomocy w różnych sytuacjach, które mogą nas spotkać. Zajęcia prowadzone były przez Stowarzyszenie MALTA Służba Medyczna. Bardzo dziękujemy za zaproszenie P. Marcinowi Krauzowi! Klaudia ...
Czytaj Dalej
Dzieci ozdabiają serca.

Walentynki u Wiewiórek

14.02.2024 r. grupa Wiewiórek dowiedziała się czym są Walentynki i jak można je celebrować. Każde dziecko wykonało walentynkowe serduszko, które mogło wręczyć swojej bliskiej osobie. Zapraszamy do fotorelacji. Klaudia Zaczyńska ...
Czytaj Dalej
Chłopcy z ułożonymi różami z Lego.

Walentynkowy zawrót głowy w Biedronkach

Zapraszam do fotoreportażu z układania bukietu róż z klocków Lego przez chętnych chłopców z grupy „Biedronek”. Katarzyna Kalita ...
Czytaj Dalej
Dzieci pokonują sensoryczny tor przeszkód.

Sensoryczny tor przeszkód u Wiewiórek

Dzieci z grupy "Wiewiórki" brały udział w zajęciach ruchowych, podczas których pokonywały sensoryczny tor przeszkód, którego funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku. Zapraszamy do fotorelacji. Anna Głowacz-Kowalska ...
Czytaj Dalej
Dzieci z grupy Biedronek z Panią prowadzącą teatrzyk.

Teatrzyk ,,Zdrowe odżywanie cz. I” w grupie Biedronek

5.02.2024 r. nasi wychowankowie gościli Panią Barbarę Wiktorowicz, która przygotowała dla dzieci warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania, połączone z teatrzykiem Kamishiba. Była to niezwykle cenna lekcja dla przedszkolaków, pokazująca jak ważne jest to czym się żywimy. Zapraszam do fotoreportażu. Katarzyna Kalita ...
Czytaj Dalej
Dziewczynki tańczą z balonem.

Bal karnawałowy u Jeżyków

Zapraszamy do fotorelacji ...
Czytaj Dalej
Dzieci tańczą podczas zabawy karnawałowej.

Bal karnawałowy u Wiewiórek

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, smerfy, policjantów, Spider-Mana, ...
Czytaj Dalej
Dzieci bawią się w kółeczku.

Bal karnawałowy w grupie Biedronek

31.01.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się „Bal Karnawałowy”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przebrania dzieci były bardzo ciekawe i kreatywne. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w różnych zabawach oraz fantastycznej atmosferze. Bal przyniósł naszym wychowankom wiele radości, a to było głównym jego ...
Czytaj Dalej
Skip to content