Z życia przedszkola

Z życia przedszkola

Grupa Jeżyków przy swoim ogródku.

Jeżyki zakładają ogródek

Jeżyki zadbały o swoją grządkę warzywną. Zasadziliśmy cebulę, pietruszkę, buraki, marchew, selera oraz pora. Sylwia Koźmienko ...
Czytaj Dalej
Grupa Biedronki z wychowawczynią podczas Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet u Biedronek

Zapraszamy do fotorelacji! ...
Czytaj Dalej
Grupa Jeżyki.

Dzień Kobiet u Jeżyków

Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia ...
Czytaj Dalej
Grupa dziewczynek z gr. ,,Wiewiórki".

Dzień Kobiet u Wiewiórek

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego dnia! ...
Czytaj Dalej
Chłopiec demonstruje jak udzielić pierwszej pomocy w razie zakrztuszenia.

Przedszkolaki brały udział w zajęciach z pierwszej pomocy

16.02.2024 r. Biedronki i część grupy Jeżyków brały udział w zajęciach Pomagamy - Dobro Wraca, które odbyły się w Bibliotece. Uczestnicy dowiedzieli się jak udzielić pierwszej pomocy w różnych sytuacjach, które mogą nas spotkać. Zajęcia prowadzone były przez Stowarzyszenie MALTA Służba Medyczna. Bardzo dziękujemy za zaproszenie P. Marcinowi Krauzowi! Klaudia ...
Czytaj Dalej
Dzieci ozdabiają serca.

Walentynki u Wiewiórek

14.02.2024 r. grupa Wiewiórek dowiedziała się czym są Walentynki i jak można je celebrować. Każde dziecko wykonało walentynkowe serduszko, które mogło wręczyć swojej bliskiej osobie. Zapraszamy do fotorelacji. Klaudia Zaczyńska ...
Czytaj Dalej
Chłopcy z ułożonymi różami z Lego.

Walentynkowy zawrót głowy w Biedronkach

Zapraszam do fotoreportażu z układania bukietu róż z klocków Lego przez chętnych chłopców z grupy „Biedronek”. Katarzyna Kalita ...
Czytaj Dalej
Dzieci pokonują sensoryczny tor przeszkód.

Sensoryczny tor przeszkód u Wiewiórek

Dzieci z grupy "Wiewiórki" brały udział w zajęciach ruchowych, podczas których pokonywały sensoryczny tor przeszkód, którego funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku. Zapraszamy do fotorelacji. Anna Głowacz-Kowalska ...
Czytaj Dalej
Skip to content