Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Dzieci z grupy Biedronek z wychowawcą.

,,Biedronki” na Turnieju Piłki Nożnej

27.05.2024 r. w Przedszkolu nr 4 w Chrzanowie odbył się XVII Turniej Piłki Nożnej Przedszkoli o Puchar „Kubusia Puchatka”, w którym wzięły udział dzieci z grupy „Biedronek”. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane w grę i mimo, że nie zdobyły miejsca na ...
Czytaj Dalej
Dzieci ze swoją makietą.

,,Barwy Rzeki Soły – Młodzi Ekolodzy”

Gratulujemy grupie ,,Biedronek"! Sprawozdanie ...
Czytaj Dalej
Chłopiec reprezentujący nasze przedszkole w konkursie.

Turniej matematyczny

Gratulujemy! Turniej matematyczny ...
Czytaj Dalej
Dziewczynka odbiera nagrodę.

,,Anioły są wśród nas”

Oliwia Pietroń z grupy Wiewiórek oraz Zuzanna Majta z grupy Jeżyków zostały nagrodzone w dekanalnym konkursie plastycznym ,,Anioły są wśród nas". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! ...
Czytaj Dalej
Laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego wraz z dyplomem i nagrodą stoi w holu przedszkola.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie – tradycja i współczesność”

16 stycznia w Trzebińskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie – tradycja i współczesność”. Na konkurs wpłynęło 381 prac plastycznych z 250 placówek oświatowych z województwa małopolskiego. Zosia Pietroń z grupy „Biedronek” otrzymała II ...
Czytaj Dalej
Laureatka konkursu z dyplomem.

,,Dzieci i młodzież kontra nałogi”

Iga Bielańska z grupy „Biedronek” zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Dzieci i młodzież kontra nałogi” w kategorii przedszkola. Konkurs organizowany jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie. W konkursie uczestniczyły dzieci z chrzanowskich przedszkoli i szkół ...
Czytaj Dalej
Dziewczynka z maskotką misia.

Miś z odzysku

23 listopada 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ekologiczno – plastycznego pt. „MIŚ Z ODZYSKU” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie wraz z Fundacją Unimetal Recycling, na który wpłynęło łącznie ok 300 prac. Zadaniem uczestników było ...
Czytaj Dalej
Dzieci śpiewają piosenkę.

Bosa Nóżka 2023

7.11.2023 r. nasi wychowankowie wzięli udział w XI Dziecięcym Spotkaniu Folklorystycznym  „Bosa Nóżka” Celem spotkania było popularyzowanie folkloru krakowiaków zachodnich. Z przyjemnością informujemy, że w kategorii piosenka: I miejsce zajęła Amelia Zaremba oraz Wyróżnienie zdobył Zespół „Franusie” w składzie: Iga ...
Czytaj Dalej
Dzieci z grupy Biedronek zajęły III miejsce w Olimpiadzie.

II Dziecięca Olimpiada Sportowa o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

6 czerwca Hala widowiskowo – sportowa MOKSiR w Chrzanowie gościła uczestników Dziecięcej Olimpiady Sportowej o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa. Do sportowych rywalizacji przystąpiły drużyny ze wszystkich przedszkoli samorządowych i placówek prywatnych na terenie Gminy Chrzanów. Mali sportowcy walczyli w pięciu ...
Czytaj Dalej
Nagrodzone dziewczynki.

Sukcesy „Biedronek” w konkursie „Dla mojej mamy”

Dzieci z grupy „Biedronek” wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini pt: „Dla mojej Mamy". W tegorocznej edycji na konkurs wpłynęło 361 prac. Wśród nagrodzonych prac Jury doceniło piękne, ciekawe i oryginalne portrety mam ...
Czytaj Dalej
Skip to content