Wizyta „Biedroneczek” w Szkole Podstawowej

Wizyta „Biedroneczek” w Szkole Podstawowej

24.05.2024 r. był ważnym dniem dla „Biedroneczek”, wybrały się bowiem na wycieczkę pieszą do Szkoły Podstawowej w Balinie, do której będą uczęszczać po ukończeniu przedszkola. Dzieci były bardzo podekscytowane wizytą. Na miejscu serdecznie przywitały nas Pani Iwona Musiał oraz Miranda Taborska wraz z kl. III. Pani Miranda oprowadziła dzieci po klasie i zaproponowała, aby przedszkolaki zajęły miejsca w ławkach, po czym dzieci z klasy III zaprezentowały dla nas wspaniały układ taneczny, zachęcając „Biedroneczki” do wspólnej zabawy. Po zwiedzeniu szkoły wybraliśmy się na plac zabaw, aby dać upust emocjom. Bardzo dziękujemy Pani Mirandzie oraz trzecioklasistom za pokazanie przedszkolakom nowego otoczenia. Mamy nadzieje, że wizyta ta przyczyni się do zniwelowania stresu przed pójściem do szkoły.

Katarzyna Kalita

Skip to content