Zebranie z Rodzicami

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się:

2.09.2021 r. – grupa „Wiewiórki” godz. 16.30

3.09.2021 r. – grupa „Biedronki” godz. 16.30

7.09.2021 r. – grupa „Jeżyki” godz. 16.30

Plan zebrania:

1. Omówienie spraw związanych z odpłatnością za przedszkole.
  2. Zapoznanie Rodziców ze Statutem Przedszkola i Regulaminem.
  3. Omówienie Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego (zapoznanie Rodziców ze standardami edukacyjnymi dzieci).
  4. Zapoznanie z wyprawkami dla dzieci na rok szkolny 2021/2022.
  5. Zapoznanie z Procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w Przedszkolu Samorządowym im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  6. Zapoznanie z procedurą postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  7. Zapoznanie z wymaganymi oświadczeniami na okres stanu epidemicznego.
  8. Zapoznanie z ogólnymi zasadami funkcjonowania przedszkola.
  9. Ustalenie sposobu indywidualnych kontaktów z Rodzicami.
  10. Wybranie przedstawicieli do Rady Rodziców (przeprowadzenie wyborów Rady Rodziców) oraz Skarbnika Grupy.
  11. Przedstawienie Ramowego Planu Dnia.
  12. Zapoznanie Rodziców z Planem Uroczystości, Planem Współpracy ze Środowiskiem, Planem Współpracy z Rodzicami, Planem Wycieczek na rok szkolny 2021/2022.

Zebrania odbędą się w przedszkolu w związku z tym prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych – dziękujemy!