Zakończenie roku przedszkolnego

20.06.2024 r. w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego. Brały w niej udział dzieci z grupy „Biedronek” wraz z rodzicami. W części artystycznej żegnaliśmy się, wspominaliśmy miłe chwile w wierszach i piosenkach, podziękowaliśmy wszystkim pracownikom przedszkola i witaliśmy wakacje. Nie zabrakło również wspaniale wykonanego Poloneza. Następnie Dzieci otrzymały pamiątkowe statuetki św. Franciszka, dyplomy oraz książki.  Wychowawczynie  przekazały symboliczne serduszko z nazwiskami  swoich wychowanków pod skrzydła Pani Dyrektor ze Szkoły Podstawowej w Balinie. Nie zabrakło również podziękowań ze strony Rady Rodziców za co jesteśmy bardzo wdzięczne. Dziękujemy Pani Jolancie Knapik i rodzicom za zaszczycenie obecnością na naszej uroczystości. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie oraz całoroczną współpracę. Życzymy naszym kochanym wychowankom samych sukcesów w szkole oraz aby okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. To był owocny rok i na pewno będziemy go bardzo miło wspominać.

Katarzyna Kalita