Ślubowanie Małego Ekologa oraz rozstrzygnięcie Konkursu „Zbiórka Surowców Wtórnych”

Ślubowanie Małego Ekologa oraz rozstrzygnięcie Konkursu „Zbiórka Surowców Wtórnych”

Jak co roku, w ramach realizacji programu autorskiego ,,Przedszkolak Małym Ekologiem” 24 kwietnia 2024 r. w naszym przedszkolu odbył się uroczysty Apel Ekologiczny „Ślubowanie Małego Ekologa”. Apel miał na celu utrwalenie wiedzy z zakresu recyklingu oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za stan środowiska dookoła nas. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce ekologicznej oraz sprawnie potrafiły posegregować śmieci do odpowiednich koszy. Punktem kulminacyjnym spotkania było uroczyste Ślubowanie Małego Ekologa, podczas którego
dzieci otrzymały emblematy ,,Skrzata Ekologa”. Na koniec odśpiewaliśmy Hymn Naszego Przedszkola. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Podczas apelu rozstrzygnięto Przedszkolny Konkurs ,,Zbiórka surowców wtórnych” i wręczono nagrody książkowe dzieciom, które wzięły udział w konkursie.
Sponsorem nagród indywidualnych i grupowych była Gmina Chrzanów – serdecznie dziękujemy!

Zapraszam do fotorelacji.
Anna Głowacz-Kowalska

Skip to content