Bal karnawałowy u Wiewiórek

Bal karnawałowy u Wiewiórek

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, smerfy, policjantów, Spider-Mana, dinozaura – nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Zwieńczeniem zabawy był słodki poczęstunek za który serdecznie dziękujemy Pani Annie Wartalskiej oraz Pani Sylwii Koźmienko.

Zapraszamy do fotorelacji.

Anna Głowacz-Kowalska

Skip to content