Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedronek

W przedszkolnym kalendarzu jest taki jeden wyjątkowy dzień w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – to dzień, kiedy gościmy nasze kochane babcie i dziadków, aby razem celebrować ich święto. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym i szczęśliwym. W tym roku ta wyczekiwana przez wszystkich uroczystość odbyła się w grupie Biedroneczek 25 stycznia. Zaproszeni goście, kochani seniorzy, licznie przybyli w nasze przedszkolne progi, gdzie wypatrywały ich z niecierpliwością wnuczęta. Dziadkowie mieli okazję obejrzeć piękne Jasełka oraz program artystyczny adresowany specjalnie dla nich. Otrzymali również własnoręcznie przygotowane przez dzieci prezenty, w które włożyły wiele serca. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie, mamy nadzieję, że również ten wyjątkowy dzień zostanie na długo w Waszej pamięci i pozostawi w sercach wiele pięknych wspomnień. Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i życzymy dużo zdrowia, samych radosnych chwil, niech każdy dzień przynosi uśmiech i szczęście!

Pragniemy podziękować również rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia.

Alicja Szlachcic i Katarzyna Kalita