,,Dzieci i młodzież kontra nałogi”

,,Dzieci i młodzież kontra nałogi”

Iga Bielańska z grupy „Biedronek” zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Dzieci i młodzież kontra nałogi” w kategorii przedszkola. Konkurs organizowany jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie.

W konkursie uczestniczyły dzieci z chrzanowskich przedszkoli i szkół podstawowych. Komisja konkursowa spośród 52 prac, które wpłynęły na konkurs wybrała 12 najlepszych prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych. Każdy z laureatów konkursu otrzymał dyplom i nagrodę, a jego praca została umieszczona w kalendarzu na rok 2024 przygotowanym przez Komisję.

W konkursie brały udział również Aleksandra Zawisza z grupy „Biedronek” oraz Lena Jochimczyk z grupy „Jeżyków”.

Serdecznie gratulujemy!

Alicja Szlachcic

Skip to content