Zajęcia otwarte dla Rodziców w grupie „Biedronek”

Zajęcia otwarte dla Rodziców w grupie „Biedronek”

„Świąteczne ozdoby”- taki tytuł nosiły zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy Biedronek, które odbyły się 18 grudnia 2023. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty swoich bliskich. Dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych, improwizacji muzycznej z użyciem instrumentu muzycznego oraz zaprezentowały układ taneczny. Następnie wraz z rodzicami malowali farbami gipsowe ozdoby świąteczne, które przygotowała Pani Agata Krzemyk – za co bardzo serdecznie dziękujemy. Przedszkolaki ozdobiły również drewnianą bombkę używając pisaków, cekinów, pomponików i brokatów. Ozdoby wyszły wspaniałe i różnorodne. Bardzo dziękuję Rodzicom za przybycie oraz miło spędzony czas.

Katarzyna Kalita

Skip to content