6. Akcja dla dzieci z Chrzanowskiego Domu Dziecka i Oddziału Onkologii w GCZD

6. Akcja dla dzieci z Chrzanowskiego Domu Dziecka i Oddziału Onkologii w GCZD

Nasze przedszkole bierze udział w 6. Mikołajkowej akcji dla dzieci i młodzieży z Chrzanowskiego Domu Dziecka i oddziału onkologicznego w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach-Ligocie. Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się w zbiórkę.

Zbieramy: słodycze, świąteczne kubeczki, kosmetyki pielęgnacyjne (np. żele pod prysznic, lakiery do włosów), a także kolorowe kosmetyki dla nastolatek (np. cienie, róże, szminki ochronne, tusze), świąteczne kocyki, a dla dzieci z oddziału onkologicznego zabawki – czyli klocki (takie których nie można połknąć, ponieważ na oddziale przebywają nawet maluszki poniżej 1. roku życia), książeczki, puzzle (te łatwiejsze dla maluchów i te trudniejsze dla młodzieży), bloki, kredki, farbki, plasteliny i wszystko co można wykorzystać do twórczych prac.

Dziękujemy za dobre serce i każdą przyniesioną rzecz.

Przyniesione rzeczy można przekazywać do Pań woźnych lub wychowawców grup do 13 grudnia.

Skip to content