Dzień Edukacji Narodowej

16 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu swoje święto obchodziły nie tylko nauczycielki, ale również pracownicy administracji i obsługi. Pani Dyrektor powitała zebranych gości, złożyła serdeczne życzenia oraz podziękowała za troskę i wielkie serce, które Panie w przedszkolu na co dzień wkładają w swoją pracę. Dzieci z wszystkich grup zaprezentowały program artystyczny, na który składały się wiersze oraz piosenki, okazując w ten sposób szacunek i wdzięczność. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za piękne wrzosy, które otrzymały wszystkie Panie. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia pozostaną na długo w naszej pamięci.

Katarzyna Kalita