II Dziecięca Olimpiada Sportowa o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

II Dziecięca Olimpiada Sportowa o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

6 czerwca Hala widowiskowo – sportowa MOKSiR w Chrzanowie gościła uczestników Dziecięcej Olimpiady Sportowej o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa. Do sportowych rywalizacji przystąpiły drużyny ze wszystkich przedszkoli samorządowych i placówek prywatnych na terenie Gminy Chrzanów. Mali sportowcy walczyli w pięciu kategoriach sportowych dostosowanych do wieku i umiejętności. Nasze przedszkole reprezentowała drużyna z grupy Biedronek w składzie:

  • Oliwier Bogusz
  • Alan Buczek
  • Jakub Ciołczyk
  • Amelia Dudek
  • Oliwia Dulowska
  • Alicja Grabiec
  • Natalia Kania
  • Patrycja Klimczak
  • Zuzanna Kłyk
  • Antoni Ziajka

To właśnie ta drużyna zdobyła dla nas 3 miejsce!!! Jesteśmy z Was dumni!

Do zawodów przygotowywaliśmy się intensywnie przez ostatnie tygodnie, ćwicząc w sali i ogrodzie przedszkolnym, co na pewno przyczyniło się do zdobycia tak wysokiej lokaty. Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom, że mogliśmy liczyć na wspaniały doping z trybun, który skutecznie motywował naszych dzielnych zawodników. Dziecięca rywalizacja sportowa i wspaniała zabawa dostarczyły nam mnóstwo pozytywnych emocji, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy naszym znakomitym sportowcom i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

Alicja Szlachcic

Skip to content