I miejsce w gminnym konkursie plastycznym ,,Może zawdzięczam kwiatom, że zostałem malarzem”

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym ,,Może zawdzięczam kwiatom, że zostałem malarzem”

Dzieci z grupy „Biedronek” uczestniczyły w Gminnym Konkursie Plastycznym zatytułowanym “Może zawdzięczam kwiatom, że zostałem malarzem”, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 8 w Chrzanowie. Konkurs składał się z dwóch etapów.

11 maja odbył się II etap tego konkursu, do którego zakwalifikowała się Zoja Paliwoda. Zoja wraz z innymi laureatami pierwszego etapu spotkała się w Przedszkolu Samorządowym nr 8 w Chrzanowie, gdzie przy dźwiękach muzyki klasycznej młodzi artyści stworzyli przy użyciu farb akwarelowych obrazy w temacie “Kwiecista łąka”.

Z ogromną radością informujemy, że Zoja wykazała się ogromnym talentem i zajęła I miejsce w konkursie!!!

Wystawa wszystkich prac konkursowych II etapu jest dostępna do podziwiania w Urzędzie Miasta Chrzanów.

Gratulujemy Zoi oraz wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie!

Alicja Szlachcic

Skip to content