Dzień Przedszkolaka w grupie ,,Biedronek”

20 września – to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, ponieważ to właśnie w tym dniu przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP 13 września 2013 roku, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej.

W tym dniu już od samego rana w grupie „Biedronek” panowała radosna atmosfera. Przy dźwiękach muzyki dzieci rozpoczęły wspólną zabawę. Były konkursy, zabawy integracyjne, taneczne oraz z chustą KLANZY. Obchody zakończyły się złożeniem dzieciom życzeń oraz wręczeniem każdemu przedszkolakowi dyplomu i drobnych upominków przygotowanych przez Radę Rodziców.