Studio „Biedronkowo” zaprasza na Dzień Babci i Dziadka!

Scena przedszkolna u „Biedronek” pełna ale widownia pusta. Nasi drodzy Babcie i Dziadkowie, podobnie, jak w ubiegłym roku, nie mogli uczestniczyć
w obchodach swojego święta na terenie naszego przedszkola. Nie znaczy to jednak, że nie zobaczyli wnuków na scenie. Wnuczęta  z grupy „Biedronek”
uczciły to święto, nagrywając filmik z przygotowanym dla kochanych Dziadków programem artystycznym.
Wszystkie dzieci długo i wytrwale ćwiczyły, aby poprzez piosenki, wiersze, tańce i inscenizację uczcić swoich Dziadków, by pokazać im, jak bardzo ich
kochają. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Z zaangażowaniem odegrały swoje role w przedstawieniu pt.: „Studio Biedronkowo zaprasza”, recytowały teksty, śpiewały piosenki oraz prezentowały układy choreograficzne. Dzieci przygotowały również własnoręcznie wykonane prezenty dla kochanych Babć i Dziadków.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli już gościć drogich Seniorów w naszym przedszkolu. WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM ŻYCZYMY 100 LAT W ZDROWIU I SZCZĘŚCIU!