Wycieczka „Biedronek” i „Jeżyków” do Biblioteki w Balinie

W ramach realizacji zadań projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” 22 listopada 2021 r. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Filii w Balinie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie. Podczas spotkania z kierownikiem Filii Panią Anną Fitrzyk dzieci miały okazję obejrzeć nie tylko pokaźny księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich, ale również zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek, dowiedziały się jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią oraz jak należy się w niej zachowywać i jak chronić książki przed zniszczeniem.

Żegnając się z Panią bibliotekarką dzieci zapewniły, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki.

Dzieci pełne wrażeń i nowych doświadczeń, wracały do przedszkola z radością i uśmiechem na twarzach.

Serdecznie dziękujemy Pani Ani Fitrzyk za niezwykle interesujące zajęcia biblioteczne oraz za piękne okładki i upominki!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Anna Głowacz-Kowalska