Spotkanie z poetką

W ramach realizacji zadań projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” 15 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu poetkę Panią Annę Cudak – autorkę książek dla dzieci.

Pani Anna przywitała nas wierszem, który napisała specjalnie na tę okoliczność. Po przedstawieniu dzieciom gościa przez Panią Dyrektor, Pani Anna przeczytała przedszkolakom wybrane utwory poetyckie, jednocześnie obrazując je pięknymi ilustracjami swojego autorstwa. Starsze przedszkolaki zasypały poetkę pytaniami o ulubione wiersze, chcąc dowiedzieć się w jaki sposób tworzy się utwory poetyckie i ilustracje do nich. Na zakończenie spotkania tradycyjnie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia grupowe z naszym gościem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Annie Cudak za miłe spotkanie przy lekturze pięknej dziecięcej poezji.