Akcja “Rodzice Czytają dla Przedszkolaków” – z mamą Małgosi poznajemy zjawisko mgły.

W ramach akcji „ Rodzice Czytają dla Przedszkolaków” grupa „Biedronki” wspólnie z rodzicami rozpoczęła cykl spotkań głośnego czytania dzieciom. Spotkania te mają  na celu kształcenie nawyków czytelniczych, nabywanie nawyku dbania o książki i szanowania ich, a także przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych oraz budowanie więzi między rodzicem i dzieckiem.

Pierwszą mamą, która zagościła u nas była p. Magdalena Majcherczyk – mama Małgosi, która przeczytała dzieciom bajkę „Mglisty poranek”. Dzieci z ciekawością wysłuchały bajki a następnie bawiąc się w projektantów mody wykonały piękne stroje z jesiennych liści baletnicom.

Pani Madzi bardzo dziękujemy i zachęcamy pozostałych rodziców do odwiedzenia nas w naszym przedszkolu w celu głośnego czytania dzieciom.

Zapraszam do fotorelacji.

Anna Głowacz-Kowalska