Biedroneczki świętują Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w przedszkolnym kalendarzu, pełnym miłych życzeń i niespodzianek, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców, którzy są przecież najważniejszymi osobami w życiu każdego dziecka. Z tej okazji dzieci z grupy Biedroneczek przygotowały miłą niespodziankę swoim kochanym rodzicom w formie nagrania. Premiera filmiku nastąpiła 26 maja. Na nagraniu Rodzice mogli zobaczyć swoje pociechy, które z ogromnym zaangażowaniem odegrały role mam i tatusiów spotykających się w parku ze swoimi dziećmi i komentujących w sposób humorystyczny codzienną rodzinną rzeczywistość. Były też piosenki, taniec oraz nie mogło zabraknąć pięknych upominków, które dzieci przygotowywały w przedszkolu przez ostatnie tygodnie. Zapraszam do fotoreportażu z występu.