Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Na ten szczególny dzień dzieci czekały z dużą niecierpliwością. Nic dziwnego – przedszkolaki doskonale wiedziały, że będzie to dzień pełen atrakcji, radości i wspaniałych przeżyć. Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu zostały zorganizowane zabawy na przedszkolnym placu zabaw, podczas których przedszkolaki miały okazję zintegrować się ze sobą i wspaniale spędzić czas.
Najwięcej emocji i przeżyć dostarczyły przedszkolakom atrakcje plenerowe: malowanie twarzy, zabawy muzyczno-ruchowe, duże bańki mydlane oraz aktywności sportowe. Całe szczęście pogoda dopisała i dzieci skorzystały z zaplanowanych dla nich atrakcji
Mamy nadzieję, że wszystkim dzieciom się podobało!