Ze starego coś nowego

Konkurs plastyczny „Ze starego coś nowego”

W ramach realizacji autorskiego programu „Przedszkolak Małym Ekologiem” dzieci z grupy Jeżyków jeszcze w okresie zdalnego nauczania uczestniczyły w grupowym konkursie plastyczno – ekologicznym: „Ze starego coś nowego”. W konkursie brało udział ośmioro dzielnych Jeżyków: Małgosia, Maja, Lenka, Adaś, Wiktorek, Lusia, Mikołaj i Franio. Dzieci wykonały fantastyczne prace plastyczne, wykorzystując nie tylko własną wyobraźnię, ale również różnorodne odpady!!! Zdjęcia prac dzieci zostały zamieszczone na Facebooku w grupie: „Jeżykowi Rodzice”, gdzie można było oddawać na nie swoje głosy. Zdjęcia trzech prac uzyskały najwięcej polubień, były to: organizer – gąsienica Małgosi, ośmiornica Lenki i  transporter dla kotków Lusi, ale ponieważ wszystkie prace były wspaniałe, dlatego też wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pierwsze miejsca oraz dyplomy i drobne nagrody!!!

Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpiło we wrześniu, gdy już mogliśmy się spotkać w naszym przedszkolu. Serdecznie wszystkim gratuluję oraz dziękuję za udział i za zaangażowanie.

Przed obrazem świętego Franciszka stoi nauczycielka wraz z dziećmi – laureatami konkursu, które trzymają w rękach nagrody i dyplomy.