IV  AKCJA „RAMIĘ W RAMIĘ ZE ŚW. MIKOŁAJEM” UDAŁA SIĘ!

IV AKCJA „RAMIĘ W RAMIĘ ZE ŚW. MIKOŁAJEM” UDAŁA SIĘ!

Rysunek prezentu, misia po prawej i dziewczynki po lewej stronie. Na górze napis: dziękujemy.Pragnę serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomogli nam przygotować aż 75 paczek  dla dzieci ze Starej Huty i Dawidenach na Ukrainie.
Nasza placówka współpracuje z Siostrą Elżbietą Cholewą ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek św. Wincentego  a Paulo, która obecnie posługuje  w Śniatyni na Ukrainie.

Jak poinformowała mnie Siostra Elżbieta „ Dzieci nie mogły się doczekać odbioru paczek. Po mszy św. biegły do  świetlicy przy kościele gdzie, odbywało się przekazanie paczek. Radość była ogromna, wszyscy śpiewali stare polskie kolędy, których nauczyły ich babcie i prababcie. Bardzo serdecznie dziękujemy za Wasze serce”.
Dzieci ze Starej Huty i Dawidenach przygotowały podziękowania- prace plastyczne, które zostały zaprezentowane w naszym przedszkolu  w holu dla rodziców.
Zapraszam Państwa do fotoreportażu oraz przeczytania kilku listów, które dotarły do nas z Ukrainy.
Mam nadzieję , że w tym roku 2020 również  wspólnie zorganizujemy taką akcje.
Pozdrawiam Naszych Przyjaciół z Ukrainy, dziękuję w imieniu całej społeczności Przedszkolnej  za piękne prace plastyczne, życzenia i  podziękowania. Życzymy  Wam wszystkiego najlepszego, za naszym patronem św. Franciszkiem –  pokoju i dobra na cały 2020 rok.

Dyrektor Jolanta Głowacz