Dyżur wakacyjny

INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA REKRUTACJI DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY W ROKU 2022 W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM IM. ŚW. FRANCISZKA PATRONA EKOLOGÓW W BALINIE

W dniach od 16.08.2022 r. do 31.08. 2022 r. Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka patrona ekologów w Balinie będzie pełniło dyżur wakacyjny.

Rekrutacja na dyżur wakacyjny obejmuje wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkoli Samorządowych
/ oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy składać w terminie od 06.06.2022r. do 15.06.2022r. do godz. 16:00, do skrzynki znajdującej się przy bramce wejściowej do przedszkola .

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wymaga złożenia poniższych dokumentów:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny.
  2. Oświadczeń w celu przyjęcia dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny (załącznik do wniosku).

Druki dokumentów dostępne są na stronie internetowej przedszkola www przedszkolebalin.pl

Korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach odbywa się zgodnie ze statutem i możliwościami organizacyjnymi przedszkola. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 31.03.2022 r. dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dyrektor placówki może określić szczegółowe zasady bezpieczeństwa zdrowotnego w regulaminie placówki . Szczegółowa organizacja pracy przedszkola zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci.

O ostatecznej decyzji przyjęcia dziecka do przedszkola zostaną Państwo powiadomieni przez dyrektora, najpóźniej do dnia 24.06.2022 r. (piątek) drogą mailową lub telefonicznie.

Szanowni Rodzice!

Podejmując decyzję o korzystaniu przez Wasze dziecko z zajęć opiekuńczych w przedszkolu podczas dyżuru wakacyjnego musicie uwzględnić, że znajdujemy się nadal w okresie epidemii i pomimo stosowanych w placówce procedur bezpieczeństwa i postępowania oraz stosowania środków ochronnych podczas przebywania Waszego dziecka na terenie placówki może zdarzyć się sytuacja, że dojdzie do zakażenia dziecka koronawirusem SARS-CoV-2, jak również może dojść do przeniesienia się zakażenia na inne osoby, w tym członków Waszej najbliższej rodziny.
Niemniej jednak zapewniam, że dołożymy starań, aby taka sytuacja nie miała miejsca!

Jolanta Głowacz

DOKUMENTY DO POBRANIA: